pompy obiegowe C.O. i C.W.U.

pompy obiegowe C.O. i C.W.U.

Oferowane urządzenia to doskonale sprawdzający się osprzęt, który bierze udział w rozprowadzaniu ciepła oraz ciepłej wody użytkowej m.in. w obiektach mieszkalnych. Jako element kluczowej instalacji, prezentowane na tej stronie obiegowe pompy centralnego ogrzewania CWU oraz CO to moduły z najwyższej półki, dzięki którym zapewnienie optymalnych warunków użytkowania budynku nie sprawia większych problemów.

Pompy obiegowe do centralnego ogrzewania C.O. i C.W.U.

Każdy układ centralnego ogrzewania powinien być wyposażony w odpowiednią pompę obiegową, która jest niezbędna do prawidłowego rozprowadzania ciepła w instalacji. Prezentowane na naszej stronie internetowej urządzenia podzielone są na kategorie ze względu na zastosowanie, moc czy rodzaj montażu, przy czym każda dostępna pompa centralnego ogrzewania została starannie zaprojektowana i wykonana z solidnych oraz odpornych na działanie niekorzystnych czynników materiałów. Standardowe modele mają zazwyczaj rozstaw montażowy 180 mm, a ich dwie podstawowe moce uzależnione są od wysokości podnoszenia słupa wody do 4 lub do 6 metrów. Poza tym, na rynku dostępne są nie tylko pompy wody centralnego ogrzewania, ale też modele do ciepłej wody użytkowej, do układów solarnych czy też elektroniczne modele różnego zastosowania. Montowane są zazwyczaj w obejściu, które pozwala dowolnie wyłączyć urządzenie z obiegu i swobodnie ją zdemontować w razie potrzeby.

Oferta firmy Domer – duży wybór komponentów instalacji C.O. i C.W.U.

Starannie selekcjonujemy urządzenia prezentowane w tej kategorii, stąd nasi Klienci mogą wybierać spośród najlepszych modułów obiegowych skutecznie rozprowadzających wodę w instalacjach C.O. oraz C.W.U. Świetne parametry techniczne, prosty montaż oraz solidne wykonanie to jedne z wielu cech proponowanego osprzętu, a efektywność działania oraz żywotność sprawiają, że zakup ten będzie po prostu świetną decyzją. Nie bez znaczenia jest też możliwość wyboru spośród bardzo wielu modeli, co ułatwia znalezienie komponentu najlepiej pasującego do konkretnej instalacji oraz wymagań.