Moduł internetowy FUSION do sterownika SIGNUM 636

 • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 12112
  • Kod producenta EAN: 2001230121129
  • Dostępność: DOSTĘPNY - MAŁA ILOŚĆ
  • szt.
  • Cena netto: 312,03 zł 383,80 zł

  MODUŁ INTERNETOWY FUSION

  Moduł internetowy FUSION jest urządzeniem dedykowanym dla grona użytkowników regulatorów temperatury, dla których dostęp i regulacja na odległość stanowi atut czy też wymóg.

  Podłączenie:
  FUSION jest rozwiązaniem prostym zarówno w instalacji jak i obsłudze. Wraz z modułem dodany jest rozgałęźnik, zasilacz sieciowy, kabel ethernet oraz przewód telefoniczny (zakończony wtykami typu RJ11). Poniżej przedstawiono sposób połączenia modułu internetowego FUSION z przykładowym regulatorem HT-tronic 500. Uruchomienie  polega na podłączeniu modułu do regulatora za pomocą przewodu RJ11 oraz rozgałęźnika, do którego należy także połączyć Pulpit (który wcześniej był bezpośrednio podłączony do regulatora). Sam moduł łączymy jeszcze przewodem zakończonym wtykami typu Rj45 z wyjścia Ethernet do urządzenia (router) lub źródła, które zapewnia nam połączenie z internetem. Następnie zasilamy moduł FUSION za pomocą załączonego zasilacza sieciowego. Stan prawidłowej pracy modułu i połączenia z regulatorem temperatury sygnalizowany jest poprzez miganie diód: connection i system ok.


  Konfiguracja:
  Całość zapewnia nam mobilny dostęp do naszego regulatora, pozwalając w zależności od potrzeb zmieniać nastawy kotła co wpływa na proces spalania. Z modułem użytkownik otrzymuje dokumentację zawierającą dane: Użytkownik oraz Hasło. Poprzez https://foster.inveo.com.pl i konfigurację użytkownika mamy zdalny dostęp do naszego urządzenia.