Zbiornik na opał do pieca z podajnikiem Pancerpol - Ekoenergia uniwersalny 25kW

  • szt.
  • Cena netto: 689,90 zł Cena brutto: 848,58 zł
  • Niedostępny

  • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
    Szybkie płatności Blik.

Zbiornik na miał, ekogroszek do podajnika ślimakowego lub tłokowego. Zbiornik wyposażony jest w uszczelkę pod górną klapą zabezpieczającą przed dostawaniem się nadmiernych ilości wilgoci do wnętrza zbiornika, stalowe trwałe zawiasy, zamek ćwierć obrotowy z uchwytem typ "T" zamykający i dociskający klapę górną do zbiornika oraz 1 amortyzator gazowy ułatwiający podnoszenie i podtrzymanie klapy w pozycji otwartej. Wykonany jest z blachy stalowej 2 mm. Sprzedawany jest w kolorze czarnym malowanym proszkowo.


WYMIARY GABARYTOWE ZBIORNIKA

Wysokość H: 915 mm
Szerokość A: 500 mm
Głębokość B: 600 mm

WYMIARY OTWORU ZASYPOWEGO OPAŁU

Szerokość: 410 mm
Wysokość: 330 mm

WYMIARY RAMKI PRZYŁĄCZENIOWEJ

Szerokość ramki : 250 mm
Głębokość ramki : 250 mm

ROZSTAW OTWORÓW MONTAŻOWYCH FASOLKA

wymiar R1: 190 mm / 220 mm
wymiar R3: 210 mm / 220 mm

 

Zasyp opału około 130-160 kg. Ilość opału, który zmieści się w zbiorniku uzależniona jest od jego jakości, granulacji i grubości.

Oferujemy Naszym klientom nowe, ergonomiczne, wygodne w użyciu zbiorniki na opał o różnych pojemnościach. Wszystkie zbiorniki wykonujemy ze stali zimnowalcowanej. Wszystkie elementy zbiorników są wypalane na wycinarkach plazmowych, następnie zaginane na zaginarkach krawędziowych.

Dopełnienie całości stanowi estetyczna powłoka malarska oraz podnośnik gazowy ułatwiający obsługę klapy zbiornika.

Zbiornik ten przeznaczony jest do montażu z podajnikiem o mocy 25 kW a także każdym innym gdzie wymiary gabarytowe oraz ramka zbiornika umożliwiają dopasowanie go do zestawu grzewczego.