opakowania, taśmy, kleje

Klej ognioodporny ceramiczny Fireline 300 ml 1400 stopni C

  Klej ceramiczny ogniotrwały Fireline +1400°C Masa klejowa na bazie krzemianów i substancji ogniotrwałych do mocowania elementów z włókien szklanych poddawanych działaniom wysokich temperatur. Nie zawiera azbestu. Klej jest zaprawą na bazie krzemionki, utwardzaną powietrzem, odporną na działanie wysokich temperatur do 1400 stopni.   Zastosowanie w mocowaniu: - Sznurów, oplotów, uszczelek, okładzin - nadaje się do materiałów na bazie włókien szklanych, ceramicznych oraz wełny mineralnej - doskonała przyczepność do żeliwa, cementu, cegieł, ogniotrwałych materiałów włóknistych   Zalety: - Odporny na działanie wysokich temperatur do 1400°C- Doskonała przyczepność do żeliwa, cementu, cegieł i ogniotrwałych materiałów włóknistych - Nie zawiera azbestu   Pojemność: 300mlKolor: beżowy   Klej należy nakładać bezpośrednio na metal lub wymurówkę nie na włókno. czas całkowitego schnięcia 48 godzin Przechowywać do 24 miesięcy w oryginalnym opakowaniu w suchym miejscu w temperaturze od 5 do 25 stopni.

Včetně DPH: 126,73 Kč
(Bez DPH: 104,74 Kč)

opakowania, taśmy, kleje

Opakowania, taśmy, kleje
 
Kategoria zawiera różnego rodzaju opakowania, folie i taśmy samoprzylepne. Folia stretch, która może być wykorzystywana do owijania palet, paczek oraz służyć do zabezpieczania innych elementów na przykład drewnianych i metalowych. Folia występuje w kolorze białym i czarnym. Dodatkowo w kategorii znajdują się taśmy samoprzylepne szare i przeźroczyste oraz taśmy papierowe. Oprócz akcesoriów pakowych w kategorii znaleźć można kredę szkolną, pisaki i flamastry permanentne kleje super glue i kleje montażowe.
Prohlížením tohoto webu vyjadřujete svůj souhlas s používáním souborů cookies. Některé z nich již mohou být zapsané ve Vašem prohlížeči. Více informací lze nalézt v části Politika ochrany soukromí.