  5. Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor
  • Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor
  • Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor - 2
  • Sledovat produkt:
  • Přidat recenzi:
  • Kód: 8832
  • Výrobce: KAMINER
  • Kód výrobce: 5907437062845
  • Hmotnost: 0.50 kg
  • Dostupnost: PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • szt.
  • Blik Rychlé platby Blik.
Produkt odesíláme do 24 hodin.
Objednávku vyřizujeme do 24 hodin.
Můžeš vrátit produkt do 14 dnů.
Print
OPIS PRODUKTU
Czujnik MTG-3000H przeznaczony jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LGN, metanu), propanu, butanu (lub ich mieszaniny). Jako jeden z nielicznych posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN50194-1:2009 oraz PN-EN50194-2:2006 wydany przez niezależną jednostkę badawczą TUV SUD Product Service GmbH, dzięki czemu może być montowany nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w samochodach i przyczepach karawaningowych, na łodziach oraz jachtach. Czujnik MTG-3000H dokonuje ciągłego pomiaru stężenia gazu w otaczającym powietrzu. W razie wykrycia ulatniania się gazu włącza optyczną i akustyczną sygnalizację alarmową. Alarm wyłącza się, gdy stężenie gazu spada poniżej wartość progowej aktywującej czujnik. Urządzenie posiada układ auto-diagnostyczny monitorujący sensor oraz wewnętrzne obwody. W przypadku nieprawidłowej pracy zapala się żółta dioda LED informująca o wykryciu usterki. Czujnik zasilany jest bezpiecznym napięciem 12V DC za pośrednictwem zasilacza sieciowego 230V/50Hz dostarczonego w komplecie. Może być montowany w pomieszczeniach, w których temperatura nie spada poniżej -10°C oraz nie wzrasta powyżej +40°C (okresowo -20°C od +50°C) oraz wilgotność względna nie przekracza 95%.
ZALETY
- Sensor katalityczny o wysokiej czułości
- Szerokie spektrum wykrywanych gazów: metan propan butan i ich mieszaniny
- Sygnalizacja optyczno - akustyczna już przy stężeniu 12% DGW
- Niezawodność i wysoka stabilność sensora
- Układ kontroli sprawności działania urządzenia
- Prosty sposób montażu i obsługi
- Zasilanie bezpiecznym napięciem 12V DC
- Estetyczne wykonanie, małe wymiary i waga
- 3-letnia gwarancja
DANE TECHNICZNE
Rodzaj wykrywanych gazów - gaz ziemny (LNG metan), propan, butan mieszaniny propan-butan (LPG)
Rodzaj czujnika - katalityczny o wysokiej czułości
Sygnalizacja alarmowa
- - optyczna - miga czerwona dioda LED
- - akustyczna - syrena o natężeniu dźwięku ok. 85 dB
Sygnalizacja prawidłowej pracy - świeci się zielona dioda LED
Sygnalizacja uszkodzenia - świeci się żółta dioda LED
Pobór mocy - 1W w trybie czuwania; 1.5W w trybie alarmu
Tryb pracy - ciągły
Zakres temperatur
-10°C .. +40°C: praca
-20°C .. +60°C: transport i składowanie
Wilgotność - max. 95%
Zasilanie - DC 12V ± 5%
Zasilacz sieciowy - AC 230V/50Hz, 9W 12DC 300mA (na wyposażeniu)
Waga - 66 g
Wymiary zewnętrzne - 75 x 75 x 35 mm
Obudowa - wykonana z tworzywa sztucznego ABS
Certyfikaty i dopuszczenia - PN-EN50194-1:2009, jednostka certyfikująca TÜV SÜD Product Service
PN-EN50194-2:2006, jednostka certyfikująca TÜV SÜD Product Service
Wyposażenie - zasilacz sieciowy 12VDC/230VAC, uchwyt montażowy, kołki, instrukcja obsługi
Informace o bezpečnosti produktu Informace o výrobci
Informace o výrobci
EAN produktu: 5907437062845
Údaje o výrobci:
Název:
ISO TRADE Spółka z o. o.
Adresa:
Hangarowa 15
59-220 Legnica
Polsko
Kontakt:
Email: info@iso-trade.eu
Telefon: 666002003
  • Doporučujeme produkty
  • Naposledy prohlížené produkty
Informacje
Artykuły
Kontakt z DOMER
DOMER SIERECKI SP. J. ul. Sienkiewicza 45 A 63-300 Pleszew woj. wielkopolskie, Polska NIP: 608-010-76-76 REGON: 302572040 tel. +48 62 742 06 06 tel. +48 62 506 56 00 e-mail. zamowienia@domer.pl
Nasze sklepy internetowe i strony www
Oceń nas na Google
Twoja opinia jest dla nas ważna. Oceń nas na portalu Google. Zajmie to tylko chwilę.
Kontakt
Sociálních médiích
Facebooku Facebooku Instagramu Instagramu Allegro Allegro Newsletteru Newsletteru
Powered by SOTESHOP
Nastavení cookies
Nezbytné soubory cookie
Vždy aktivní
Analytické soubory cookie
Reklamní soubory cookie
Odesílání dat souvisejících s reklamami
Souhlasím se zasíláním údajů souvisejících s reklamami do Googlu.
Personalizované reklamy Google
Košík
Váš košík je prázdný
Kategorie
  • Dmuchawy i wentylatory
    • dmuchawy i wentylatory Domer
    • Ventilátor na kotli s rámem spojení 120 x 140 mm
    • Ventilátor na kotli s rámem spojení 65 x 105 mm