  5. Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor
  • Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor
  • Czujnik gazu ziemnego i LPG AISKO MTG 3000 H czujka detektor - 2
  • Watch the product:
  • Pridať recenziu:
  • Kód: 8832
  • Výrobca: KAMINER
  • Kód výrobcu: 5907437062845
  • Hmotnosť: 0.50 kg
  • Dostupnosť: PRODUKT NIEDOSTĘPNY
  • szt.
  • Blik Fast Blik payments.
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu
zadzwoń pod numer 62 742 06 06.
Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Szacowany czas na wysyłkę: 1 dzień
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Print
OPIS PRODUKTU
Czujnik MTG-3000H przeznaczony jest do monitorowania pomieszczeń pod kątem występowania w nich gazu ziemnego (LGN, metanu), propanu, butanu (lub ich mieszaniny). Jako jeden z nielicznych posiada certyfikat potwierdzający spełnienie wymagań polskiej normy PN-EN50194-1:2009 oraz PN-EN50194-2:2006 wydany przez niezależną jednostkę badawczą TUV SUD Product Service GmbH, dzięki czemu może być montowany nie tylko w pomieszczeniach domowych, ale również w samochodach i przyczepach karawaningowych, na łodziach oraz jachtach. Czujnik MTG-3000H dokonuje ciągłego pomiaru stężenia gazu w otaczającym powietrzu. W razie wykrycia ulatniania się gazu włącza optyczną i akustyczną sygnalizację alarmową. Alarm wyłącza się, gdy stężenie gazu spada poniżej wartość progowej aktywującej czujnik. Urządzenie posiada układ auto-diagnostyczny monitorujący sensor oraz wewnętrzne obwody. W przypadku nieprawidłowej pracy zapala się żółta dioda LED informująca o wykryciu usterki. Czujnik zasilany jest bezpiecznym napięciem 12V DC za pośrednictwem zasilacza sieciowego 230V/50Hz dostarczonego w komplecie. Może być montowany w pomieszczeniach, w których temperatura nie spada poniżej -10°C oraz nie wzrasta powyżej +40°C (okresowo -20°C od +50°C) oraz wilgotność względna nie przekracza 95%.
ZALETY
- Sensor katalityczny o wysokiej czułości
- Szerokie spektrum wykrywanych gazów: metan propan butan i ich mieszaniny
- Sygnalizacja optyczno - akustyczna już przy stężeniu 12% DGW
- Niezawodność i wysoka stabilność sensora
- Układ kontroli sprawności działania urządzenia
- Prosty sposób montażu i obsługi
- Zasilanie bezpiecznym napięciem 12V DC
- Estetyczne wykonanie, małe wymiary i waga
- 3-letnia gwarancja
DANE TECHNICZNE
Rodzaj wykrywanych gazów - gaz ziemny (LNG metan), propan, butan mieszaniny propan-butan (LPG)
Rodzaj czujnika - katalityczny o wysokiej czułości
Sygnalizacja alarmowa
- - optyczna - miga czerwona dioda LED
- - akustyczna - syrena o natężeniu dźwięku ok. 85 dB
Sygnalizacja prawidłowej pracy - świeci się zielona dioda LED
Sygnalizacja uszkodzenia - świeci się żółta dioda LED
Pobór mocy - 1W w trybie czuwania; 1.5W w trybie alarmu
Tryb pracy - ciągły
Zakres temperatur
-10°C .. +40°C: praca
-20°C .. +60°C: transport i składowanie
Wilgotność - max. 95%
Zasilanie - DC 12V ± 5%
Zasilacz sieciowy - AC 230V/50Hz, 9W 12DC 300mA (na wyposażeniu)
Waga - 66 g
Wymiary zewnętrzne - 75 x 75 x 35 mm
Obudowa - wykonana z tworzywa sztucznego ABS
Certyfikaty i dopuszczenia - PN-EN50194-1:2009, jednostka certyfikująca TÜV SÜD Product Service
PN-EN50194-2:2006, jednostka certyfikująca TÜV SÜD Product Service
Wyposażenie - zasilacz sieciowy 12VDC/230VAC, uchwyt montażowy, kołki, instrukcja obsługi
Product safety information Manufacturer information
Manufacturer information
Product EAN: 5907437062845
Manufacturer information:
Názov:
ISO TRADE Spółka z o. o.
Address:
Hangarowa 15
59-220 Legnica
Poľsko
Contact:
Email: info@iso-trade.eu
Phone: 666002003
  • Odporúčame produkty
  • Recently viewed products
Informacje
Artykuły
Kontakt z DOMER
DOMER SIERECKI SP. J. ul. Sienkiewicza 45 A 63-300 Pleszew woj. wielkopolskie, Polska NIP: 608-010-76-76 REGON: 302572040 tel. +48 62 742 06 06 tel. +48 62 506 56 00 e-mail. zamowienia@domer.pl
Nasze sklepy internetowe i strony www
Oceń nas na Google
Twoja opinia jest dla nas ważna. Oceń nas na portalu Google. Zajmie to tylko chwilę.
Contact
Social media
Facebook Facebook Instagram Instagram Allegro Allegro Newsletter Newsletter
Powered by SOTESHOP
Cookies settings
Strictly necessary cookies
Always active
Analytical cookies
Advertising cookies
Sending advertising-related data
Zgadzam się na wysyłanie danych związanych z reklamami do Google.
Google personalized ads
Košík
Váš košík je prázdny
Kategórie
  • Dmuchawy i wentylatory
    • dmuchawy i wentylatory Domer
    • ramka przyłączeniowa 120 x 140 mm
    • ramka przyłączeniowa 65 x 105 mm