PRACA - OGŁOSZENIA

Firma DOMER w związku z rozwojem swojej działalności poszukuje ambitnej osoby umiejącej poruszać się w internecie. Praca będzie związana z obsługą rozwijającego się sklepu internetowego www.domer.pl, obsługą serwisów do sprzedaży internetowej jak i stacjonarnej obsługi klienta.

Opis stanowiska:

Do obowiązków zatrudnionej osoby będzie należeć zarówno bieżąca realizacja procesu sprzedaży internetowej, jak i wspieranie funkcjonowania strony internetowej.

Liczymy, że do naszego zespołu dołączy osoba posiadająca zaangażowanie do pracy i najważniejsze posiada  kreatywność !

Jesteśmy nastawieni na stały rozwój i chcemy aby osoba na tym stanowisku nam w tym pomagała. Dlatego wymagamy bardzo dobrej biegłości w zakresie obsługi komputera, sprawnego poruszania się w sieci.

Nie wymagamy pełnej wiedzy w zakresie asortymenty, którym handlujemy. Pomożemy Ci go poznać, uzupełnimy braki, tak abyś po pewnym czasie mógł sam skutecznie doradzić naszym Klientom.

Wymagania:

- praktyczna znajomość portali aukcyjnych,

- wiedza na temat sprzedaży online,

- umiejętność prowadzenia kampanii na portalach aukcyjnych,

- znajomość zasad marketingu internetowego,

- doświadczenie sprzedażowe w kanale e-commerce;

- tworzenie, edycja materiałów graficznych - głównie fotografia produktowa,

- praktyczna umiejętność wykorzystania narzędzi i rozwiązań wspierających analitykę,

Do obowiązków Twoich będzie należeć:

- wystawienia ofert sprzedaży,

- redagowanie treści ofert,

- redagowanie treści opisów produktów na stronie www i serwisach aukcyjnych,

- obróbka zdjęć, przygotowywanie materiałów do prezentacji treści,

- dbanie o jakość prezentowanej oferty,

- bieżąca obsługa klientów za pośrednictwem poczty e-mail i telefonu,

- opracowywanie i prezentacja aktualnej oferty sklepu, zapewnienie aktualności oferty widocznej w Internecie,

- śledzenie rynku i aktualizacja oferty zgodnie z jego zachowaniem,

- aktywny udział w rozwoju poszczególnych kanałów sprzedaży, promowanie oferty w sieci,

- wystawianie dokumentów sprzedaży,

- umiejętność szybkiego rozwiązywania problemów pojawiających się podczas obsługi sprzedaży,

- umiejętność formalnego załatwiania spraw reklamacyjnych,

- rozwój kanałów sprzedaży internetowej,

- rozwój sprzedaży i rozpoznawalności wskazanych marek własnych,

- monitorowanie rynku i planowanie przyszłych działań,

- analizowanie rynku i proponowanie poszerzenia oferty sprzedażowej,

- analiza ofert w celu jej ulepszania,

- monitorowanie cen konkurencji, badanie trendów sprzedaży,

- drobne prace graficzne, obsługa social media (grafika, posty),

- wsparcie pozostałej bieżącej obsługi klienta i e-sklepu,

- analizowanie dotychczasowych działań oraz proponowanie nowych rozwiązań,

Dodatkowo mile widziane:

- znajomość lub styczność z branżą kotlarską, znajomość naszej działalności, asortymentu,

- podstawowa umiejętność edycji grafiki,

- doświadczenie w zarządzaniu i sprzedaży w sklepach internetowych,

- biegła znajomość obsługi komputera, pakietów biurowych,

- dobra organizacja pracy i samodzielność w wykonywaniu powierzonych zadań,

- umiejętność tworzenia aukcji w popularnych serwisach sprzedażowych,

- doświadczenie w prowadzeniu fanpage’a na FB - mile widziane,

- umiejętność wprowadzania nowych rozwiązań ułatwiających sprzedaż,

- analiza efektywności działań i wprowadzanie zmian.

Oferujemy:

- praca w siedzibie firmy w Pleszewie ul. Sienkiewicza 45a,

- stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,

- pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, w zgranym zespole,

- stałe godziny pracy (8:00-16:00 lub 9:00-17:00),

- duża samodzielność w podejmowaniu decyzji i wdrażaniu własnych pomysłów oraz kreatywnych rozwiązań,

- realny wpływ na rozwój i wizerunek firmy,

- niezbędne narzędzia pracy.

Jeżeli zainteresowała Ciebie nasza oferta pracy prosimy o przesłanie CV oraz kilku słów o sobie dlaczego mielibyśmy wybrać akurat Ciebie na adres rekrutacja@domer.pl. Oferty można przesyłać do dnia 17 stycznia 2021 r. Z wybranymi kandydatami skontaktujemy się w celu zaproszenia na indywidualne rozmowy rekrutacyjne.

Informacja o Państwa danych osobowych znajduje się w linku https://www.domer.pl/webpage/obowiazek-informacyjny-rodo.html