Ślimak stalowy do podajnika - Domer, Pancerpol 25 kW - 957 mm - miał

 • Dodaj recenzję:
  • Symbol produktu: 6494
  • Producent: PANCERPOL
  • Kod producenta EAN: 2001230064945
  • Waga: 6 kg
  • Dostępność: DOSTĘPNY - ŚREDNIA ILOŚĆ
  • szt.
  • Cena netto: 186,43 zł 229,31 zł

  Oferowany przez nas ślimak przeznaczony jest do podajników o mocy 25 kW. Długość ośki ślimaka to 700 mm. Ślimak o takich parametrach stosowany jest w większości podajników o mocy 25 kW i zbliżonej. Zabezpieczenie ślimaka w motoreduktorze za pomocą zawleczki. Ślimak wykonany jest w charakterystyczny sposób. Jest tak zbudowany aby mozna było go łatwo umieścić w kolanie podajnika, w którym są specjalne otwory. Ślimak jest odpowiednio długi, aby mozna było go zamontować. Cała konstrukcja ślimaka jest chroniona patentem, jest to oryginalny i wyjątkowy sposób budowy, która zapobiega cofaniu się opału do wnetrza podajnika

  BUDOWA
  Ślimak w całości wykonany jest ze stopów stali, dzięki której jest on bardzo wytrzymały. Zastosowanie surowców najwyższej jakości gwarantuje długoletnią pracę, bezawaryjność i estetykę wykończenia. Ślimak zakończony jest tak aby chronić całą konstrukcję podajnika, charakteryzuje się innowacyjnym rozwiązaniem chronionym patentem. Dzięki specyficznej budowie zakończenie zapewnia wypychanie opału wprost do paleniska i zapobiega jego cofaniu się z powrotem do podajnika. Zapobiega to awariom podajnika, samego ślimaka oraz innych części pieca.
  Ślimak ten przeznaczony jest do podajników miałowo-ekogroszkowych. Jest zakończony w charakterystyczny sposób. Końcówka jest dłuższa niż w ślimaku na eko groszek tak aby można było ją zamontować w specjalnym otworze umieszczonym w kolanie podajnika. Sprawdż czy Twój podajnik jest na miał czy eko groszek aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnej wymiany.

  UWAGA !!! Ślimak ten zastosować można do wielu typów podajników. Kryterium doboru są wymiary dostępne poniżej. W przypadku gdyby Państwa ślimak był krótszy od oferowanego a pozostała grupa wymiarów byłaby właściwa można zastosować ten ślimak po wcześniejszym jego skróceniu.

  PARAMETRY TECHNICZNE
  - długość całkowita ślimaka: ok. 957 mm
  - grubość zwoju ślimaka: 5 mm
  - średnica ośki: 25 mm
  - średnica ślimaka z uzwojeniem: 84 - 85 mm
  - skok zwoju ślimaka: około 80 mm
  - długość ośki do zamontowania w motoreduktorze: 180 mm
  - sposób połączenia z motoreduktorem: zawleczka
  - grubość rury ślimaka - fi 100 mm