Wełna mineralna skalna do izolacji kotłów ROCKWOOL 50P grubość 40 mm - 9,0 m2 opakowanie

 • Symbol produktu: 6854
 • Producent: ROCKWOOL
 • Kod producenta EAN: 2001230068547
 • Waga: 14 kg
 • Dodaj recenzję:


 • Historia ceny
 • Dostępność: DUŻA ILOŚĆ
 • szt.
 • Cena netto: 19,57 zł Cena brutto: 24,07 zł

 • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
  Szybkie płatności Blik.

ZE WZGLĘDU NA GABARYTY PACZKI WEŁNY PRZED ZAKUPEM PROSZE O KONTAKT TELEFONICZNY LUB MAILOWY W CELU USTALENIA KOSZTÓW WYSYŁKI, KTÓRE W TYM PRZYPADKU NIE SĄ KOSZTAMI STANDARDOWYMI.

OPIS PRODUKTU

Płyty przemysłowe ze skalnej wełny mineralnej potocznie nazywane wełną izolacyjną. Przeznaczone do izolacji termicznej i akustycznej powierzchni płaskich w układach poziomych i pionowych, ścian dużych zbiorników niskotemperaturowych oraz jako wypełnienia konstrukcji blaszanych - "kasetowych". Używane do izolacji kotłów centralnego ogrzewania.

IZOLACJE BUDOWLANE

Skalna wełna ROCKWOOL stosowana jest jako izolacja termiczna, akustyczna oraz ogniochronna w budownictwie mieszkaniowym, użyteczności publicznej, komercyjnym oraz przemysłowym. Skalna wełna mineralna wykorzystywana jest do poprawy parametrów izolacyjnych dachów płaskich i skośnych, ścian zewnętrznych i wewnętrznych, podłóg, stropów oraz kominków.

SYSTEMY BIERNYCH ZABEZPIECZEŃ OGNIOCHRONNYCH

Wełna ROCKWOOL znajduje zastosowanie wszędzie tam, gdzie należy zwiększyć odporność ogniową konstrukcji budowlanych (np. stropów, konstrukcji stalowych) oraz instalacji (np. kanałów wentylacyjnych i oddymjających). Zastosowanie skalnej wełny mineralnej w przejściach instalacyjnych wpływa na polepszenie bezpieczeństwa pożarowego całego budynku.

IZOLACJE TECHNICZNE

Izolacje techniczne ze skalnej wełny mineralnej ROCKWOOL to przede wszystkim izolacje instalacji, w tym wentylacji, klimatyzacji i oddymiania, instalacji grzewczych i rurociągów ciepłowniczych oraz izolacje urządzeń - m.in. zbiorników, kotłów, kominów oraz turbin i specjalistycznych urządzeń przemysłowych. Produkty ROCKWOOL do izolacji technicznych znajdują zastosowanie w zakresie zarówno niskich, średnich oraz wysokich temperatur.

ROZWIĄZANIA ROCKWOOL

Wyroby ROCKWOOL to splątane między sobą włókna z wełny kamiennej, równomiernie rozproszone w całej objętości wyrobu i połączone ze sobą lepiszczem. Przestrzenie między włóknami skalnej wełny ROCKWOOL to nic innego jak otwarte pustki powietrzne. To właśnie dzięki strukturze włókien rozproszonych z otwartym pustkami powietrznymi zawdzięczamy dobre pochłanianie dźwięku i minimalizacja drgań akustycznych pochodzących od źródła dźwięku. W ten sposób wyroby ROCKWOOL dobrze izolują dźwięku powietrzne - rozchodzące się w powietrzu;i uderzeniowe - powstałe w wyniku uderzenia, dzięki czemu znacząco polepszają komfort akustyczny pomieszczeń. Wśród rozwiązań ROCKWOOL znajdują się między innymi izolacje akustyczne ścian, dachów oraz podłóg, które ograniczają przenikanie hałasu z sąsiadujących pomieszczeń, sufity akustyczne, bariery dźwiękowe, podkładki antywibracyjne oraz obudowy głośno pracujących urządzeń.DANE TECHNICZNE:
- objętość opakowania: 9 m kwadratowych
- długość pojedynczej płyty: 1000 mm
- szerokość pojedynczej płyty: 600 mm
- grubość płyty: 40 mm
- twardość: 50
- ilość płyt w paczce: 15 sztuk
 
Ilość 9 metrów kwadratowych to jeden balot wełny mineralnej.