Reduktor AR/CO2 - RB-AR/CO2
- Obserwuj produkt:
- Dodaj recenzję:
- Kod: 6881
- Kod producenta: 2001230068813
- Waga: 1.30 kg
-
Dostępność:
KILKA SZTUK
-
Historia ceny
- Cena netto: 110,61 zł 136,05 zł
- szt.
-
Zapłacę przy odbiorze kurierowi, Wykonam przedpłatę na konto, Płatności online Przelewy24, Karty płatnicze, ApplePay, Google Pay - PayPro SA, Osobista płatność przy odbiorze, Płatność odroczona (tylko dla zweryfikowanych Klientów), Płatność internetowa Online - eService, Zapłacę przy odbiorze listonoszowi, Płatność przelewem na konto - poczekaj na przesłanie faktury proforma
-
Szybkie płatności Blik.
Jeżeli masz pytania odnośnie produktu
zadzwoń pod numer 62 742 06 06.
Zamówienia wysyłamy od poniedziałku do piątku.
Szacowany czas na wysyłkę: 1 dzień
Zamówienie wysyłamy w ciągu 24 godzin. Wysyłamy przesyłki od poniedziałku do piątku według kolejności ich składania. Jeżeli składasz zamówienie, np. w piątek po godz. 12:00 wysyłka nastąpi najprawdopodobniej w poniedziałek.
Możesz zwrócić produkt w ciągu 14 dni.
Opis produktu:
Reduktor butlowy jednostopniowy o zmiennej regulacji ciśnienia wylotowego. Pozwala na obniżanie ciśnienia gazów pobieranych z butli do wymaganego ciśnienia wylotowego (roboczego) oraz zapewnia samoczynne utrzymanie tego ciśnienia na możliwie stałym poziomie niezależnie od zmian ciśnienia wlotowego. Reduktor wyposażony jest w zawór bezpieczeństwa, przez który przy wzroście ciśnienia wylotowego ponad dopuszczalne zostaje wypuszczony nadmiar gazu z komory ciśnienia wylotowego na zewnątrz.
Specyfikacja
Znamionowe ciśnienie wlotowe [bar] | 200 |
Zakres ciśnień wylotowych [bar] | 0,5 – 10 |
Przepustowość znamionowa [m³/h] | 15 |
Gwint reduktor - butla | W21.8/1/14 RH |
Gwint łącznik - nakrętka | 1/4″RH (tlen/Ar/CO2/Azot) |
Gaz | Ar, CO2, MIX Ar/CO2 |
Średnica króćca ø i gaz | 6,3mm (tlen/Ar/CO2/azot) |
Gwint manometr - reduktor | 1/4″RH |
Waga [kg] | 1,1 |
Informacje o bezpieczeństwie produktu Informacje o producencie