Ślimak stalowy do podajnika - Domer, Pancerpol 50 kW - 1007 mm - miał

 • Symbol produktu: 4840
 • Producent: PANCERPOL
 • Kod producenta EAN: 2001230048402
 • Waga: 7.5 kg
 • Dodaj recenzję:


 • Historia ceny
 • Dostępność: ŚREDNIA ILOŚĆ
 • szt.
 • Cena netto: 219,27 zł Cena brutto: 269,70 zł

 • Kup teraz, zapłać za 30 dni.
  Szybkie płatności Blik.

Oferowany przez nas ślimak przeznaczony jest do podajników o mocy 50 kW. Długość ośki ślimaka to 715 mm. Ślimak o takich parametrach stosowany jest w większości podajników o mocy 50 kW i zbliżonej. Zabezpieczenie ślimaka w motoreduktorze za pomocą zawleczki. Ślimak wykonany jest w charakterystyczny sposób. Jest tak zbudowany aby mozna było go łatwo umieścić w kolanie podajnika, w którym są specjalne otwory. Ślimak jest odpowiednio długi, aby mozna było go zamontować. Cała konstrukcja ślimaka jest chroniona patentem, jest to oryginalny i wyjątkowy sposób budowy, która zapobiega cofaniu się opału do wnetrza podajnika

BUDOWA
Ślimak w całości wykonany jest ze stopów stali, dzięki której jest on bardzo wytrzymały. Zastosowanie surowców najwyższej jakości gwarantuje długoletnią pracę, bezawaryjność i estetykę wykończenia. Hartowana stal zapewnia ochronę przed wysokimi temperaturami występującymi w obrębie paleniska gdzie dochodzi do spalania opału. Ślimak zakończony jest tak aby chronić całą konstrukcję podajnika, charakteryzuje się innowacyjnym rozwiązaniem chronionym patentem. Dzięki specyficznej budowie zakończenie zapewnia wypychanie opału wprost do paleniska i zapobiega jego cofaniu się z powrotem do podajnika. Zapobiega to awariom podajnika, samego ślimaka oraz innych części pieca.
Ślimak ten przeznaczony jest do podajników miałowych. Nie nadaje sie do podajników na eko groszek. Jest zakończony w charakterystyczny sposób. Końcówka jest dłuższa niż w ślimaku na eko groszek tak aby można było ją zamontować w specjalnym otworze umieszczonym w kolanie podajnika. Sprawdż czy Twój podajnik jest na miał czy eko groszek aby uniknąć nieporozumień i niepotrzebnej wymiany.

UWAGA !!! Ślimak ten zastosować można do wielu typów podajników, w których można spalać wszelaki opał węglowy jak i biomasę. Kryterium doboru są wymiary dostępne poniżej. W przypadku gdyby Państwa ślimak był krótszy od oferowanego a pozostała grupa wymiarów byłaby właściwa można zastosować ten ślimak po wcześniejszym jego skróceniu.

PARAMETRY TECHNICZNE
- długość całkowita ślimaka: ok. 1007 mm
- grubość zwoju ślimaka: 5 mm
- średnica ośki: 25 mm
- średnica ślimaka z uzwojeniem: 84 - 85 mm
- skok zwoju ślimaka: około 80 mm
- długość ośki do zamontowania w motoreduktorze: 180 mm
- sposób połączenia z motoreduktorem: zawleczka
- grubość rury ślimaka - fi 100 mm