grzałki do bojlerów, bojlery

grzałki do bojlerów, bojlery

W ofercie sklepu Domer znajdują się elementy do nowoczesnych systemów grzewczych. Poszukujesz niezawodnej grzałki do bojlera? Sprawdź nasz asortyment – mamy tu różne energooszczędne modele, przeznaczone do urządzenia z termostatem, jak i be niego. Ofertę uzupełniają także inne urządzenia do systemów grzewczych. Zapraszamy do zapoznania się z katalogiem produktów.

Grzałki do bojlerów w szerokiej ofercie

Proponujemy akcesoria od czołowych dostawców, między innymi marki Lavabo. Grzałka do bojlera z termostatem lub bez niego służy podgrzewaniu wody użytkowej w zbiornikach, termach i kaloryferach. Poza sezonem grzewczym znajduje zaś zastosowanie jako wspomaganie dogrzewania wody. Nasze grzałki do bojlera występują w wariantach o mocy 1500 W, 2000 W i 3000 W, a także w wersji z gwintem 5/4 cala i 6/4 cala. Energooszczędne akcesoria z termostatem umożliwiają regulowanie temperatury, a te bez niego składają się z samego elementu grzewczego.

Bufory i naczynia przeponowe

W naszym asortymencie proponujemy także liczne zbiorniki akumulacyjne o cylindrycznym kształcie, przeznaczone do montażu pionowego lub do zawieszenia. Do wyboru jest tu kilkanaście wariantów o zróżnicowanej pojemności — od niewielkich buforów na 60-80 l aż po bardzo duże zbiorniki na nawet 840 l, które umożliwiają magazynowanie wyprodukowanej energii cieplnej. Kolejnymi urządzeniami, które można zintegrować z innymi elementami energooszczędnego systemu grzewczego, są naczynia przeponowe. Ich podstawową funkcją jest ochrona przed konsekwencjami nagłej zmiany ciśnienia w instalacji.

Grzałki do bojlera z termostatem oraz inne urządzenia w korzystnej ofercie

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu dostarczamy naszym klientom produkty od czołowych producentów, wyróżniające się parametrami i łączące innowacyjność z ekonomicznością. Nasze energooszczędne grzałki do bojlera przekładają się na zauważalne oszczędności w zużyciu energii, co z kolei pozytywnie odbija się na rachunkach. Nie czekaj! Zdecyduj się na inteligentne rozwiązania już dzisiaj i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów! Asortyment sklepu Domer to gwarancja ciepła w każdym domu.